Iščite po spletni strani
POTREBUJETE NASVET ALI POMOČ: 01 828 0 658

Pokličete nas lahko med delavnikom od 8h-15h.

MINIMALNI ZNESEK NAROČILA 20 EUR
PRIDOBI POPUST S PROGRAMOM ZVESTOBE - SPORT&BONUS
BREZPLAČNA POŠTNINA ZA PRAV VSE NAKUPE

Zaposlitev

TRENUTNA PROSTA DELOVNA MESTA

PRODAJALEC - Sport Vision Ljubljana

V svoj tim vabimo osebo za zasedbo delovnega mesta PRODAJALEC (m/ž) za delo v športni trgovini Sport Vision v Ljubljani.

OPIS DELOVNEGA MESTA / NALOGE IN ODGOVORNOSTI:

- prodaja športne in lifestyle obutve in oblačil
- svetovanje kupcem
- skrb za urejenost trgovine
- prevzem blaga
- delo na blagajni

PRIČAKUJEMO / OD KANDIDATA PRIČAKUJEMO:

-srednja splošna ali strokovna izobrazba (smer ekonomija)
- zaželeno vsaj 1 leto izkušenj v trgovini
- organiziranost
- energičnost
- tekoče znanje slovenskega jezika
- športni značaj in veselje do dela s športnimi artikli
- osnovno poznavanje računalnika, zaželeno poznavanje Word in Excel programa

PONUJAMO / DELOVNO MESTO PONUJA:

- možnost zaposlitve za nedoločen čas
- polni delovni čas
- dvoizmenski delovnik
- možnost napredovanja
- nagrade/stimulacija za uspešnost

Poskusno delo:

2 meseca

Mesečno plačilo:

900-1200 bruto / stimulacija od prodaje

Ne zamudite karierne priložnosti in se prijavite zdaj! Če menite, da izpolnjujete pogoje za objavljeno delovno mesto, vas vabimo, da se najkasneje do 31. 7. 2022 prijavite preko spodnjega obrazca.

Vedno iščemo prave kandidate

V kolikor želite biti del dinamične ekipe, ki postavlja standarde in neguje timsko delo, Vas prosimo, da izpolnite obrazec.
Vaše podatke hranimo v naši bazi kandidatov in vas bomo kontaktirali čim bomo imeli odprta delovna mesta v skladu z vašimi kompetencami.

Izberi…
Izberi…